Portugalia – Szwecja. typy, kursy (14.10.2020)

Portugalia w środowy wieczór zagra ze Szwecją w ramach Ligi Narodów. Czy drużyna gospodarzy poradzi sobie z rywalami mimo braku Cristiano Ronaldo? 

Portugalia – Szwecja zapowiedź

Portugalczycy z siedmioma punktami na koncie zajmują pierwsze miejsce w Grupie 3. najwyższej dywizji Ligi Narodów. Podopieczni Fernando Santosa mają na koncie dwie wygrane – z Chorwacją i Szwecją oraz remis z Francją. W najbliższym meczu na pewno nie zagra Cristiano Ronaldo, aczkolwiek bez gwiazdora Juventusu jego kadra poradziła sobie w pierwszym spotkaniu rozgrywek.

Tymczasem Szwedzi mają w obecnej edycji Ligi Narodów zero punktów i ostatnie miejsce w grupie. Wszystkie dotychczasowe mecze – z Francją, Portugalią i Chorwacją, zespół przegrywał.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Tylko raz od 1986 roku górą w pojedynku zespołów była Szwecja – to miało miejsce w 2017 roku. We wrześniu Portugalczycy wygrali 2:0 po dwóch golach Cristiano Ronaldo. Czy bez 35-latka jego zespół jest w stanie osiągnąć dobry wynik?

Portugalia – Szwecja kursy

Zdaniem bukmacherów większe szanse w tym pojedynku ma reprezentacja Portugalii. Kurs na to zdarzenie oceniono na 1.67, natomiast zwycięstwo gości na 5.41. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.90.

Portugalia – Szwecja typy

Portugalczycy w trzech ostatnich spotkaniach nie stracili gola, więc może tak będzie również w środowym meczu. Może pod nieobecność Cristiano Ronaldo, podobnie jak w meczu z Chorwacją, gola zdobędzie Joao Felix.

Portugalia – Szwecja | Typ: Szwecja bez gola @2.17 Totolotek

Portugalia – Szwecja | Typ: Joao Felix strzeli gola @2.50 Totolotek