Rumunia – Austria. Typy, kursy (14.10.2020)

Rumunia w środowy wieczór podejmie na własnym stadionie Austrię. Który z zespołów będzie wyżej w grupie po czwartej kolejce fazy grupowej Ligi Narodów?

Rumunia – Austria zapowiedź

Reprezentacja Rumunii po trzech kolejkach fazy grupowej Ligi Narodów znajduje się na trzecim miejscu. Podopieczni Mirela Radoiego mają na koncie cztery punkty – wygrali 3:2 z Austrią i zremisowali 1:1 z Irlandią Północną. Ostatnio jednak drużyna poniosła wysoką klęskę – przegrała aż 0:4 z Norwegią.

Tymczasem Austriacy zajmują pierwsze miejsce w grupie, z sześcioma punktami. Drużyna wygrała z Irlandią Północną i Norwegią, natomiast przegrała właśnie z Rumunią – u siebie 2:3.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Austria w XXI wieku tylko raz wygrała z Rumunią – w 2009 roku. Czy tym razem również zakończy się stratą punktów Austriaków?

Rumunia – Austria kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest reprezentacja Austrii. Kurs na trzy punkty gości wynosi 1.89, natomiast gospodarzy 4.35. Tymczasem kurs na remis ustalono na 3.40.

Rumunia – Austria typy

Chociaż Austriacy są tutaj faworytem, zespół gospodarzy może zaskoczyć, patrząc na poprzednie starcia drużyn. Pojedynek na pewno będzie zacięty – bramki z obu stron są tutaj prawdopodobne.

Rumunia – Austria | Typ: Rumunia wygra lub remis @1.86 BETFAN

Rumunia – Austria | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.89 BETFAN