Robert Lewandowski zablokował transfer Romelu Lukaku?
14.10.2020

Zaskakujące informacje przekazał niemiecki “Sport Bild”. Według dziennikarzy tej gazety, Robert Lewandowski zablokował transfer Romelu Lukaku do Bayernu Monachium. 

Polski napastnik miał zasugerować władzom Bawarczyków, aby ci nie sprowadzali do klubu konkurenta w postaci Belga. Jak wiemy, Lukaku ostatecznie nie trafił do ekipy wielokrotnego mistrza Niemiec.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Niepodważalna pozycja

Robert Lewandowski posiada niepodważalną pozycję w składzie Bayernu Monachium. Nie może być inaczej, skoro Polak jest czołowym napastnikiem na świecie. Wystarczy powiedzieć, że w sezonie 2019/20 został królem strzelców Ligi Mistrzów, Bundesligi oraz Pucharu Niemiec. Lewandowski w minionej kampanii nie posiadał realnego zmiennika, który mógłby zastąpić go w mniej istotnych spotkaniach. Wcześniej taką funkcję pełnił m.in. Sandro Wagner. 

Lewandowski powiedział “nie”?

Swego czasu rywalem Lewandowskiego w walce o wyjściową jedenastkę w Bayernie miał być Romelu Lukaku. Jak podaje “Sport Bild”, Polak nie był tym faktem szczególnie zachwycony.

Lewandowski, poprzez swojego menadżera, szukał rozmowy z władzami Bayernu. Dał im do zrozumienia, że taka konkurencyjna sytuacja nie jest pożądana – informują niemieccy dziennikarze.