Siostra Cristiano Ronaldo: “Koronawirus to największe oszustwo, jakie widziałam”
14.10.2020

Cristiano Ronaldo przeszedł test na koronawirusa, który okazał się pozytywny. Jak donoszą portugalskie media, piłkarz jest nieszczęśliwy z tego powodu. Głos w sprawie zakażenia brata zabrała Katia Aveiro.

Cristiano Ronaldo z koronawirusem

Zła wiadomość dla Portugalczyka pojawiła się we wtorek. Cristiano Ronaldo podczas zgrupowania przechodził testy na obecność koronawirusa i wyniki badań z początku tygodnia wykazały pozytywny wynik.

Z powodu koronawirusa, 35-latek nie wystąpi w środowym meczu reprezentacji ze Szwecją. Wiele wskazuje na to, że piłkarz nie zagra również w meczu Serie A przeciwko Crotone i Ligi Mistrzów, w którym rywalem Juventusu będzie Dynamo Kijów.

Jak poinformował portugalski tabloid “Correio de Manha”, Ronaldo jest nerwowy i nieszczęśliwy i domaga się następnych testów.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

“Ludzie nie będą już wierzyć w pandemię”

Na informację o zakażeniu piłkarza żywiołowo zareagowała jego siostra. Katia Aveiro

Jeśli Cristiano ma obudzić świat, to muszę powiedzieć, że ten Portugalczyk jest naprawdę wysłannikiem od Boga. Dziękuję Ci! Wierzę, że dzisiaj tysiące ludzi już nie będzie wierzyć tak bardzo w tę pandemię, testy i podjęte środki tak jak ja. Największe oszustwo, jakie widziałem od urodzenia – skomentowała Katia Aveiro chorobę swojego brata.