Jerzy Brzęczek wciąż zamierza stawiać na Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński nie mógł zagrać w październikowych meczach reprezentacji Polski. Jerzy Brzęczek, mimo dobrych występów innych pomocników, zapowiedział jednak, że wciąż będzie stawiał na piłkarza Napoli.

Nieobecność Zielińskiego w kadrze nie była odczuwalna

Piotr Zieliński nie uczestniczył w październikowym zgrupowaniu reprezentacji Polski. Powodem było zakażenie koronawirusem i nawet po wyleczeniu musiał przejść obowiązkową kwarantannę.

Brak piłkarza Napoli sprawił, że Jerzy Brzęczek mógł przetestować nowe warianty gry. Środek pola reprezentacji Polski wyglądał w ostatnich meczach na tyle dobrze, że niektórzy eksperci zastanawiali się nad sensem występów Zielińskiego w wyjściowej jedenastce reprezentacji.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

“Jestem pewien, że będziemy mieli z niego wiele radości”

Głos w sprawie przyszłych powołań zabrał podczas konferencji prasowej po meczu z Bośnią i Hercegowiną selekcjoner kadry, Jerzy Brzęczek. Trener przyznał, że Piotr Zieliński wciąż jest ważną postacią w jego zespole.

Piotrek jest genialnym piłkarzem. Cieszę się, że będę się mógł z nim spotkać w listopadzie i będzie nas mógł cieszyć swoimi umiejętnościami. Myślę, że należy mu się szacunek. Gra w jednej z najlepszych lig świata, jest podstawowym zawodnikiem Napoli, ma genialne umiejętności. Jestem pewien, że będziemy mieli z niego w reprezentacji wiele radości. Ja mam cierpliwość i nie wyobrażam sobie, by ktoś powiedział, że on ma nie grać w kadrze – stwierdził Jerzy Brzęczek.