Liga Narodów. Dwóch Polaków w jedenastce kolejki!
15.10.2020

Polska we wczorajszym meczu Ligi Narodów pokonała na stadionie we Wrocławiu Bośnię i Hercegowinę 3:0. Dwóch naszych reprezentantów zostało docenionych przez portal “WhoScored.com”. 

Bramki w starciu z Bośnią zdobyli Robert Lewandowski, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali oraz Karol Linetty. To właśnie ta dwójka doczekała się wyróżnienia i umieszczenia w jedenastce kolejki Ligi Narodów.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Obiecujący występ

Klasa Roberta Lewandowskiego jest oczywista i nie ma nawet sensu się nad nią rozwodzić. Warto jednak pochylić się nad występem Karola Linettego. Pomocnik Torino wreszcie udowodnił, że może być wartościowym graczem dla reprezentacji Polski. Do momentu październikowego zgrupowania, Linetty nie cieszył się specjalnym zaufaniem ze strony Jerzego Brzęczka. Selekcjoner dał mu szansę występu w zaledwie czterech spotkaniach.

Świetne nazwiska

Lewandowski oraz Linetty w jedenastce kolejki Ligi Narodów znaleźli się obok wielu świetnych piłkarzy. Oprócz przedstawicieli biało-czerwonych, wyróżnieni zostali między innymi Joao Cancelo, Pepe, Kai Havertz czy Diogo Jota.