Odra Opole – Radomiak Radom. Typy, kursy (16.10.2020)

Odra Opole w piątkowy wieczór zmierzy się z Radomiakiem Radom. Czy podopieczni Dietmara Brehmera przedłużą swoją dobrą serię?

Odra Opole – Radomiak Radom zapowiedź

Opolanie w dobrym stylu rozpoczęli sezon. Drużyna Dietmara Brehmera w tej chwili zajmuje drugie miejsce z 19 punktami na koncie. Warto dodać, że w ostatnich spotkaniach Odra grała ze spadkowiczami ekstraklasy – Arką i Koroną. W pierwszym meczu zespół z Opola zremisował 0:0, natomiast drugi wygrał 2:0. Zapowiada się na jedną z rewelacji sezonu?

Tymczasem Radomiak ma trudniejszy moment. Podopieczni Dariusza Banasika przegrali trzy mecze z rzędu, ulegając kolejno Górnikowi Łęczna, Miedzi Legnica i Termalice. W tej chwili drużyna znajduje się na 10. miejsce, z dziewięcioma punktami.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W ubiegłym sezonie oba starcia zespołów kończyły się bezbramkowym remisem? Czy kolejne spotkanie z rzędu zakończy się takim wynikiem?

Odra Opole – Radomiak Radom kursy

Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest drużyna gości. Kurs na zwycięstwo Radomiaka wynosi 2.15, natomiast na trzy punkty Odry 3.13. Z kolei szanse na remis ustalono na kurs 3.50.

Odra Opole – Radomiak Radom typy

Zapowiada się tutaj na kontynuację serii gospodarzy, chociaż i remis wydaje się prawdopodobny. Trzeba też zauważyć, że opolanie od czterech meczów nie stracili gola. Może tak samo będzie teraz?

Odra – Radomiak | Typ: Odra wygra lub remis @1.68 Totolotek

Odra – Radomiak | Typ: Radomiak nie strzeli gola @3.47 Totolotek