GKS Tychy – Chrobry Głogów. Typy, kursy (16.10.2020)

GKS Tychy w najbliższej kolejce 1. Ligi podejmie na własnym stadionie Chrobrego Głogów. Czy któryś z zespołów wskoczy do górnej szóstki w najbliższej kolejce?

GKS Tychy – Chrobry Głogów zapowiedź

Tyszanie w poprzednich kolejkach radzili sobie przyzwoicie. Ostatnio drużyna przegrała jednak serię czterech meczów bez porażki, przegrywając u siebie 0:1 z Koroną Kielce. W tej chwili GKS zajmuje siódme miejsce w lidze, z 11 punktami na koncie.

Z kolei Chrobry po udanym początku sezonu ma słabszy okres. Podopieczni Ivana Djurdjevicia nie wygrali od trzech meczów. W poprzednich kolejkach głogowianie przegrali 0:2 z Puszczą i zremisowali z Górnikiem Łęczna 1:1 i Miedzią 2:2. Zespół w tej chwili zajmuje 12. miejsce, gromadząc dziewięć punktów.

Oba poprzednie spotkania drużyn zakończyły się wynikiem 5:1. W Tychach wygrał jednak GKS, a w Głogowie Chrobry. Tym razem również będziemy świadkami wielu bramek?

GKS Tychy – Chrobry Głogów kursy

Minimalnym faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest GKS. Kurs na zwycięstwo tyszan wynosi 2.45, natomiast ich rywali 2.95. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.30.

GKS Tychy – Chrobry Głogów typy

Zarówno GKS, jak i Chrobry ostatnio zdobywały więcej goli w pierwszej połowie. Poza tym spotkania tych drużyn w ostatnim czasie były gwarancją goli. Może w piątek padną przynajmniej dwie bramki.

Tychy – Chrobry | Typ: Powyżej 2.5 goli @2.00 STS

Tychy – Chrobry | Typ: Więcej goli w pierwszej połowie @3.25 STS