Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice. Typy, kursy (16.10.2020)

Miedź Legnica zmierzy się na własnym stadionie z Puszczą Niepołomice. Który z zespołów przedłuży swoją serię meczów bez porażki?

Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice zapowiedź

Legniczanie nie przegrali w trzech ostatnich ligowych spotkaniach. Trzy z nich zakończyły się jednak remisami. Podopieczni Jarosława Skrobacza w tej chwili znajdują się na szóstym miejscu, które gwarantuje udział w barażach o awans do ekstraklasy.

Tymczasem Puszcza ma za sobą znakomitą serię. Zespół Tomasza Tułacza najpierw wygrał w Chrobrym 2:0, potem z GKS-em Jastrzębie 2:1, a następnie z Widzewem 1:0. Dzięki temu zespół znajduje się na ósmej pozycji i traci dwa punkty do miejsc barażowych.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Poprzednie spotkania zespołów kończyły się zwycięstwami Miedzi. Co więcej, niepołomiczanie jeszcze nigdy nie pokonali drużyny z Legnicy. Czy tym razem się przełamią?

Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice kursy

Zdaniem bukmacherów górą w tym pojedynku powinien być zespół gospodarzy. Kurs na trzy punkty Miedzi wynosi 2.17, natomiast na triumf Puszczy 3.50. Z kolei kurs na remis określono na 3.10.

Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice typy

W ostatnich czterech spotkaniach nawet jeśli Miedź nie wygrała meczu, to chociaż połowę. Dlatego tym razem również można się spodziewać jej wygranej choćby w części spotkania. Poza tym legniczanie łapią ostatnio przynajmniej trzy żółte kartki w meczu. Może Puszcza im pomoże w zdobyciu łącznej liczby pięciu indywidualnych kar podczas meczu?

Miedź – Puszcza | Typ: Miedź wygra przynajmniej jedną połowę @1.63 BETFAN

Miedź – Puszcza | Typ: Powyżej 4.5 żółtych kartek @1.80 BETFAN