Autobiografia Tomasza Hajto już niebawem na rynku!
16.10.2020

Już na początku listopada na rynek trafi autobiografia Tomasza Hajty. Książka napisana wraz z Cezarym Kowalskim z pewnością będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem. 

62-krotny reprezentant Polski po zakończeniu piłkarskiej kariery został trenerem oraz ekspertem stacji Polsat Sport. Największą popularność zdobył dzięki komentowaniu wraz z Mateuszem Borkiem spotkań naszej kadry.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Opis książki

Nie sposób przejść obok niego obojętnie. Jedni go uwielbiają, inni wręcz przeciwnie. Kochany lub kompletnie nierozumiany, szanowany lub traktowany z przymrużeniem oka – powiedzieć, że wzbudza kontrowersje, to nic nie powiedzieć. Można się z nim zgadzać lub nie, ale jest absolutnie nie do podrobienia. Bo w świecie polskiej piłki nożnej rzadko zdarzają się równie wyraziste postacie. Przed Państwem Tomasz Hajto.

W tej książce kontrowersyjny piłkarz postanawia rozliczyć się ze swoją przeszłością. „Gianni” jak zwykle nie bierze jeńców, nie boi się poruszać najtrudniejszych tematów, jest do bólu szczery i bezpośredni. Opowiada o korupcji w polskiej piłce, aferze z papierosami, mówi o uzależnieniu od hazardu i o wypadku, który naznaczył całe jego życie. Dzięki tej lekturze odkryjecie na nowo nie tylko gwiazdę polskiej piłki i bezkompromisowego komentatora, ale też człowieka, jakiego nie znaliście: górala z krwi i kości, normalnego chłopka z sąsiedztwa, który kiedyś, jeszcze w Makowie Podhalańskim, wymarzył sobie, że zostanie piłkarzem.

Poznajcie opowieść, na którą czeka cała Polska. Jak wyglądały jego początki w Bundeslidze? Kogo przedrzeźniał w szatni Janusz Wójcik? Kto obrażał dziennikarzy podczas mundialu w Korei i Japonii? Co stało się z pieniędzmi za reklamy reprezentantów Polski i dlaczego kadra Engela z kretesem poległa na mistrzostwach świata?

To jego rozdanie. Przysiądziecie się do stolika?

Kolejna głośna biografia?

Książka ma potencjał do zdobycia tak dużej popularności jak pozycja Małgorzaty Domagalik “W grze”. Miejmy jednak nadzieję, iż jakościowo będzie to znacznie lepsza lektura.