Cracovia – Piast Gliwice. Typy, kursy (17.10.2020)

Cracovia w sobotnim meczu ekstraklasy podejmie Piasta Gliwice. Czy podopieczni Waldemara Fornalika wygrają pierwszy mecz w tym sezonie?

Cracovia – Piast Gliwice zapowiedź

Początek sezonu nie jest udany dla podopiecznych Michała Probierza. Drużyna nie wygrała żadnego z pięciu ostatnich spotkań w lidze i po sześciu meczach zajmuje w niej przedostatnie miejsce. W przerwie reprezentacyjnej “Pasy” zanotowały jednak zwycięstwo w Superpucharze Polski z Legią. Może kolejne trofeum okaże się dla zespołu impulsem do lepszych wyników?

Piast radzi sobie w ekstraklasie jeszcze gorzej i zamyka tabelę z jednym punktem na koncie. Zespół Waldemara Fornalika do tej pory bezbramkowo zremisował z Wartą Poznań i zaliczył aż pięć porażek. Co więcej, zespół ma najmniej zdobytych goli w lidze – zaledwie trzy.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W poprzednim sezonie starcia zespołów za każdym razem kończyły się inaczej. Najpierw “Pasy” wygrały 2:0 w Krakowie, następnie Piast zwyciężył u siebie 1:0, z kolei w ostatnim meczu rozgrywek mecz zakończył się remisem 1:1. Jak będzie tym razem?

Cracovia – Piast Gliwice kursy

Bukmacherzy widzą w tym pojedynku większe szanse na trzy punkty “Pasów”. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.42, natomiast gości 3.05. Z kolei szanse na remis ustalono na kurs 3.35.

Cracovia – Piast Gliwice typy

Podopieczni Michała Probierza są bardziej skuteczni w drugiej połowie i w pierwszej często nawet nie zdobywają bramek. Zresztą patrząc również na postawę gliwiczan, więcej goli można się spodziewać po przerwie.

Cracovia – Piast | Typ: Cracovia nie strzeli gola w pierwszej połowie @1.65 Totolotek

Cracovia – Piast | Typ: Więcej goli w drugiej połowie @1.97 Totolotek