Wisła Płock – Śląsk Wrocław. Typy, kursy (18.10.2020)

Wisła Płock w niedzielnym mecz zmierzy się u siebie ze Śląskiem Wrocław. Czy “Nafciarze” przerwą swoją serię porażek?

Wisła Płock – Śląsk Wrocław zapowiedź

Podopieczni Radosława Sobolewskiego mają za sobą dwa nieudane spotkania w lidze. Najpierw “Nafciarze” przegrali u siebie 1:3 z Wartą Poznań, a następnie ulegli na wyjeździe w meczu z Rakowem 0:3. Należy dodać, że płocczanie nie wygrali jeszcze w obecnych rozgrywkach ani jednego meczu na własnym stadionie.

Tymczasem zespół Vitezslava Lavicki wykazuje aspiracje do ligowej czołówki. Dowodem na to jest choćby ostatnie zwycięstwo z Cracovią 3:1. Pod względem statystyk największą rolę w zespole odgrywają na razie Robert Pich (trzy gole) i Piotr Celeban (dwa gole).

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W poprzednim sezonie oba starcia zespołów zakończyły się wygranymi Śląska. Wrocławianie najpierw wygrali u siebie 3:1, a następnie na wyjeździe 2:1. Czy podopieczni Vitezslava Lavicki przedłużą dobrą serię pojedynków z “Nafciarzami”?

Wisła Płock – Śląsk Wrocław kursy

Faworytem bukmacherów w tym spotkaniu jest drużyna gości. Kurs na trzy punkty wrocławian wynosi 2.39, natomiast gospodarzy 3.19. Z kolei kurs na remis wynosi 3.25.

Wisła Płock – Śląsk Wrocław typy

Jeśli podopieczni Vitezslaava Lavicki w tym sezonie zdobywają bramki, pierwsza z nich zazwyczaj pada jeszcze przed przerwą. Poza tym, patrząc na historię poprzednich meczów zespołów, do siatki powinny trafić obie drużyny.

Wisła P. – Śląsk | Typ: Śląsk strzeli gola w pierwszej połowie @2.06 Totolotek

Wisła P. – Śląsk | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.71 Totolotek