ŁKS Łódź – Korona Kielce. Typy, kursy (18.10.2020)

ŁKS Łódź czeka prawdziwy hit 1. Ligi – zespół zmierzy się z Koroną Kielce. Czy podopieczni Wojciecha Stawowego po raz kolejny udowodnią, że liczą na powrót do ekstraklasy?

ŁKS Łódź – Korona Kielce zapowiedź

Łodzianie w tej chwili znajdują się na fotelu lidera. Spadkowicze z ekstraklasy w ośmiu spotkaniach zdobyli 22 punkty – wygrali siedem meczów i raz zremisowali. Seria zwycięstw ŁKS-u przerwała w poprzedniej kolejce Arka Gdynia, która zremisowała z liderem 0:0.

Tymczasem kielczanie mogą być rozczarowani po początku sezonu 1. Ligi. Podopieczni Macieja Bartoszka zajmują dopiero 12. miejsce i zanotowali dwa zwycięstwa. Może pojedynek z innym spadkowiczem z ekstraklasy okaże się dla nich dodatkową motywacją?

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

W poprzednim sezonie zespoły miały okazję zmierzyć się ze sobą trzykrotnie. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem łodzian 4:1 u siebie, natomiast dwa kolejne mecze, które odbyły się w Kielcach, wygrywała Korona (1:0, 2:0). Czy drużyna ze stolicy województwa świętokrzyskiego przerwie serię łodzian?

ŁKS Łódź – Korona Kielce kursy

Wyraźnie większe szanse zdaniem bukmacherów mają tutaj gospodarze. Kurs na zwycięstwo łodzian wynosi 1.53, natomiast ich rywali aż 5.70. Również szanse na remis nie są zbyt duże – oceniono je na kurs 4.20.

ŁKS Łódź – Korona Kielce typy

Podopieczni Wojciecha Stawowego u siebie są jak na razie gwarancją bramek. Patrząc na to, że są faworytami, mogą nie tylko wygrać, ale również pokonać rywala pewną przewagą. Może gospodarze otworzą wynik już w pierwszej połowie?

ŁKS – Korona | Typ: ŁKS wygra i powyżej 2.5 goli @2.00 BETFAN

ŁKS – Korona | Typ: ŁKS strzeli pierwszego gola w pierwszej połowie @2.03 BETFAN