Niesamowity mecz w Premier League! Tottenham wypuścił trzybramkowe prowadzenie

18.10.2020

Tottenham pomimo prowadzenia 3:0 w 82 minucie meczu z West Hamem dał sobie wydrzeć pewną wygraną. Podopieczni Jose Mourinho w niewiele ponad dziesięć minut stracili trzy gole.

„Spurs” po raz kolejny stali się uczestnikami niezapomnianej rywalizacji. Przed przerwą reprezentacyjną zdemolowali bowiem Manchester United na Old Trafford, wygrywając 6:1.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Przebieg meczu

Pierwszy kwadrans nie zapowiadał tak wielkich emocji w samej końcówce. Tottenham za sprawą bramki Sona oraz dwóch trafień Harry’ego Kane’a szybko uzyskał trzybramkowe prowadzenie.

West Ham pomimo fatalnego początku nie zamierzał tak łatwo się poddawać. Między 82 a 85 minutą podopieczni Davida Moyesa zdobyli dwie bramki. W doliczonym czasie gry piłkarzy oraz fanów „Kogutów” zszokował strzał z dystansu autorstwa Manuela Lanziniego. Argentyńczyk zaliczył uderzenie życia, dzięki któremu wyrwał punkt dla swojego zespołu.

Sytuacja w tabeli

Gospodarze zajmują aktualnie szóstą lokatę w tabeli Premier League. Do liderującego Evertonu tracą pięć punktów. West Ham jest ósmy i ma zaledwie punkt straty do piłkarzy Jose Mourinho.

Tottenham – West Ham 3:3 (3:0)