Krzysztof Piątek musi przejść kurs językowy

Krzysztof Piątek będzie musiał w najbliższym czasie przejść obowiązkowy kurs języka niemieckiego. Decyzja została podjęta przez trenera i władze i klubu.

Jedno zwycięstwo w czterech meczach

Hertha niezbyt udanie rozpoczęła sezon Bundesligi. Podopieczni Bruno Labbadii obecnie zajmują dopiero 15. miejsce z trzema punktami na koncie. W pierwszej kolejce drużyna z Berlina pokonała Werder, jednak w kolejnych meczach poniosła trzy porażki.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Kurs językowy sposobem na problemy?

W związku z tym Bruno Labbadia stara się wyciągnąć wnioski z tego, co może mieć negatywny wpływ na grę zespołu. Podczas konferencji po meczu ze Stuttgartem szkoleniowiec stwierdził, że problemem może być nieznajomość języka niemieckiego przez piłkarzy. Warto tutaj podkreślić, że w pierwszej drużynie Herthy obecnie znajduje się aż 17 obcokrajowców.

Jak poinformował “Bild”, klub już znalazł sposób na poradzenie sobie z barierą językową. Zawodnicy klubu w najbliższym czasie przejdą kurs języka niemieckiego. Wśród piłkarzy, którzy będą musieli wziąć udział w tym projekcie jest reprezentant Polski, Krzysztof Piątek.