Łukasz Gikiewicz zagra w kolejnej egzotycznej lidze

Łukasz Gikiewicz niedawno rozstał się z jordańskim Al-Faisaly. Chociaż mówiło się o tym, że wróci do Polski, piłkarz zdecydował się na kolejny egzotyczny kierunek. 32-letni napastnik zagra bowiem w Bahrajnie.

“Giki” zwiedza świat

Łukasz Gikiewicz to prawdziwy piłkarski obieżyświat. Od kiedy w 2013 roku zamienił Śląsk Wrocław na Omonię Nikozja, wystąpił w ośmiu krajach. 32-latek grał m.in. w Kazachstanie, Tajlandii i Arabii Saudyjskiej, a od początku roku przebywał w Jordanii.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

W barwach Al-Faisaly Łukasz Gikiewicz zagrał w czterech meczach, zdobywając dwie bramki. Na początku swojej przygody z klubem sięgnął po Superpuchar Jordanii. Ostatecznie piłkarz postanowił jednak rozstać się z klubem.

Bahrajn zamiast 1. Ligi

Podczas letniego okna transferowego dużo mówiło się o tym, że Gikiewicz może wrócić do Polski. 32-latek był łączony z klubami 1. Ligi – Widzewem i Stomilem, aczkolwiek piłkarz podjął decyzję o kolejnym egzotycznym kierunku. Były napastnik Śląska podpisał kontrakt z bahrańskim East Riffa Club, który w ubiegłym sezonie zajął piąte miejsce w lidze.