Tottenham Hotspur – LASK Linz. Typy, kursy (22.10.2020)

Tottenham Hotspur na początek fazy grupowej Ligi Europy podejmie LASK Linz. Czy rozpędzona drużyna z Londynu zaprezentuje pełnię swoich umiejętności?

Tottenham Hotspur – LASK Linz zapowiedź

Podopieczni Jose Mourinho są najskuteczniejszym zespołem Premier League w tym momencie. Zespół w pięciu meczach zdobył 15 goli, choć niekoniecznie przełożyło się to na liczbę punktów. Londyńczycy zajmują bowiem siódme miejsce, z ośmioma punktami na koncie.

Z kolei LASK Linz jest jak na razie trzecią najmniej skuteczną drużyną austriackiej Bundesligi. Zespół radzi sobie jednak całkiem przyzwoicie – ma na koncie siedem punktów w czterech spotkaniach. Ostatnio jednak drużyna przegrała na wyjeździe z Rapidem Wiedeń 0:3.

Nie trzeba chyba mówić, kto jest faworytem tego spotkania. Nawet jeśli “Koguty” zagrają rezerwowym składem, wydają się mieć więcej argumentów niż rywale. Jak się zakończy czwartkowe starcie?

Tottenham Hotspur – LASK Linz kursy

Zdaniem bukmacherów drużyna gości nie ma zbyt wielkich szans, o czym świadczą ustalone kursy. Szanse na zwycięstwo gospodarzy wynoszą 1.30, natomiast ich rywali 9.10. Tymczasem kurs na remis oceniono na 4.65.

Tottenham Hotspur – LASK Linz typy

Skuteczność “Kogutów” w ostatnim czasie jest wyraźna, dlatego można oczekiwać ich zwycięstwa nie tylko w meczu, ale też każdej z połów. Trzeba też zwrócić uwagę na to, że zespół Jose Mourinho w tym sezonie jeszcze nie zachował czystego konta. Chociaż drużyna z Linzu jest outsiderem, może również spróbuje przebić się przez obronę angielskiej drużyny?

Tottenham – LASK | Typ: LASK strzeli gola @1.65 STS

Tottenham – LASK | Typ: Tottenham wygra obie połowy @2.60 STS