Virgil van Dijk może nie zagrać przez rok? Prognozy nie są dobre
22.10.2020

Virgil van Dijk może stracić wiele miesięcy z powodu kontuzji. Według przewidywań, Holender może wrócić do gry nawet dopiero za rok.

Kontrowersje podczas derbów Liverpoolu

Ligowego meczu z Evertonem Virgil van Dijk nie będzie wspominać najlepiej. Holenderski obrońca musiał opuścić boisko już w 11. minucie po brutalnym wejściu Jordana Pickforda. Arbiter spotkania nie wyciągnął wobec bramkarza konsekwencji – uznał, że nie mógł tego zrobić, gdyż obrońca Liverpoolu był na spalonym. Tym samym wykazał się nieznajomością przepisów.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Holendra czeka rok przerwy?

Wejście Jordana Pickforda może kosztować Holendra długą przerwę od piłki. Z informacji Davida Ornsteina wynika, że przerwa piłkarza od gry może potrwać długo. Tymczasem analityk “The Athletic” Ben Dinnery stwierdził, że Holendra może czekać nawet roczna przerwa. To może oznaczać, że powrót piłkarza może nastąpić najwcześniej na początku przyszłego sezonu. Analityk dostrzegł bowiem w kontuzji piłkarza podobieństwo do tej odniesionej przez Wesleya z Aston Villi.

Fabinho następcą van Dijka?

Czy to oznacza ruchy Liverpoolu na rynku transferowym? W meczu z Ajaxem dobrze na środku obrony spisał się występujący z reguły na pozycji defensywnego pomocnika Fabinho. Może to właśnie Brazylijczyk stanie się zastępcą van Dijka?