Mason Greenwood ukarany za niesportowe zachowanie

22.10.2020

Mason Greenwood ostatnio nie ma zbyt dobrej prasy. Po aferze z jego udziałem w reprezentacji, wyszło na jaw, że piłkarz niezbyt profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków.

Wielki talent Manchesteru United

Mason Greenwood w tym roku skończył 19 lat i wielu ekspertów uważa go za jednego z największych młodych talentów angielskiego futbolu. Mimo młodego wieku, piłkarz ma już na koncie 57 meczów w pierwszej drużynie “Czerwonych Diabłów”. Zdobył w nich 18 goli i zaliczył sześć asyst. Dobre występy zaowocowały debiutem w dorosłej reprezentacji Anglii.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Afera podczas zgrupowania reprezentacji

W ostatnich tygodniach więcej niż o formie Greenwooda, mówi się jednak o jego pozaboiskowych zachowaniach. Podczas wrześniowego zgrupowania 19-latka wyrzucono ze zgrupowania reprezentacji za złamanie protokołu bezpieczeństwa podczas pandemii Covid-19. Z doniesień wynika, że piłkarz Manchesteru United oraz Phil Foden po meczu z Islandią zaprosili do hotelu dwie kobiety.

Brak dyscypliny

To jednak nie koniec problemów młodego Anglika. Jak poinformował Matt Lawton z “The Times”, piłkarz został ukarany przez trenera “Czerwonych Diabłów” Ole Gunnara Solskjaera nieobecnością w kadrze zespołu na mecze z Newcastle i PSG. Z doniesień wynika, że powodem był fakt, iż Mason Greenwood notorycznie spóźniał się na treningi w ostatnich tygodniach.