Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk. Typy, kursy (23.10.2020)
23.10.2020

Jeśli Zagłębie Lubin i Lechia Gdańsk przypomną sobie wyniki z ubiegłego sezonu, to może nas czekać super widowisko. Dlaczego? W minionych rozgrywkach spotykali się trzy razy – dwa w lidze i raz w pucharze – a te mecze zawsze były strzelaninami. Trzy spotkania i łącznie 16 goli!

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk zapowiedź (piątek, 20:30)

Ciekawy mecz w piątkowy wieczór w Lubinie. Faworytem, nieznacznym, będą gospodarze. Zagłębie bardzo dobrze weszło w ten sezon i jest na podium ligowej tabeli. W miniony weekend przegrali w Warszawie z Legią, ale to pewnie było wkalkulowane w osiągane wyniki. Teraz czas na domowy mecz z Lechią i zdobycie punktów. W niezłej dyspozycji jest Filip Starzyński, coraz więcej zależy od Patryka Szysza. Kibice narzekają natomiast na Słowaka Samuela Mraza, który kompletnie się nie sprawdza.

Lechia jest bezkompromisowa. Albo wygrywa, albo przegrywa. Z jednej strony lepiej wygrać i przegrać, niż dwa razy zremisować, ale przydałaby się jakaś stabilizacja formy gdańszczanom. Teraz łatwo nie będzie o kolejną wygraną, w końcu jadą do ekipy z czołówki, ale może strzelający Flavio Paixao im pomoże w osiągnięciu dobrego rezultatu.

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk kursy bukmacherskie

Kursy na ten mecz są niezwykle wyrównane. Zwycięstwo Zagłębie wyceniane jest na 2,42, a pozostałe dwie opcje mają niewiele wyższe współczynniki. Jeśli wygra Lechia Gdańsk, każdą złotówkę można pomnożyć razy 3,10, a remis razy 3,45.

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk typy

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk | Typ: Obie strzelą @ 1,60 TOTALbet

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk | Typ: Ponad 2,5 gola i 9,5 rożnych @ 2,80 TOTALbet