Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok. Typy, kursy (24.10.2020)

Śląsk Wrocław w ósmej kolejce ekstraklasy zmierzy się na własnym stadionie z Jagiellonią. Czy zespół Vitezslava Lavicki po tej kolejce awansuje w tabeli?

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok zapowiedź

Ostatni czas nie jest dla wrocławian zbyt udany. Zespół, który aspiruje do gry w europejskich pucharach w pięciu poprzednich spotkaniach zanotował tylko jedno zwycięstwo. W środku tygodnia podopieczni Vitezslava Lavicki przegrali z Legią 1:2, nie przeciwstawiając rywalom zbyt wielu argumentów.

Bardziej zadowoleni z formy mogą być piłkarze Jagiellonii. Drużyna Bogdana Zająca w pięciu ostatnich meczach przegrała tylko raz, z Zagłębiem Lubin. Poza tym w poprzedniej kolejce Jaga pokonała Lecha Poznań na własnym stadionie 2:1.

W sezonie 2019/2020 drużyna gospodarzy nie miała szczęścia do białostoczan. Mecz we Wrocławiu zakończył się bowiem remisem 1:1, natomiast w Białymstoku wygrywali dwukrotnie gospodarze (1:0, 2:1). Czy teraz wrocławianie przełamią swoją złą passę z rywalem?

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest drużyna gospodarzy. Kurs na zwycięstwo wrocławian ustalono na 2.35, natomiast ich rywali na 3.10. Z kolei kurs na remis wynosi 3.30.

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok typy

Zespół Vitezslava Lavicki gdy gra u siebie, często zdobywa bramki jeszcze w pierwszej połowie, czasem otwierając w ten sposób wynik meczu. Poza tym piłkarze z Wrocławia w tym sezonie u siebie zapewniają większą skuteczność niż w poprzednim.

Śląsk – Jagiellonia | Typ: Śląsk strzeli pierwszego gola @1.80 STS

Śląsk – Jagiellonia | Typ: Śląsk strzeli powyżej 1.5 goli @2.05 STS