Pogoń Szczecin – Legia Warszawa. Typy, kursy (24.10.2020)

Pogoń Szczecin w sobotni wieczór zagra u siebie z Legią Warszawa. Czy “Portowcy” zatrzymają zespół, który wygrał dwa ostatnie ligowe mecze?

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa zapowiedź

“Portowcy” mieli praktycznie miesiąc przerwy od ekstraklasowych pojedynków. Głównym powodem był koronawirus, z którym zmagało się większość piłkarzy zespołu. Powrót szczecinian okazał się jednak udany – w poprzedniej kolejce pokonali bowiem Lechię na wyjeździe 1:0.

Z kolei Legioniści po odpadnięciu z Ligi Europy i przegranej w Superpucharze Polski, wrócili na zwycięską ścieżkę. Podopieczni Czesława Michniewicza pokonali u siebie ostatnio dwie drużyny z Dolnego Śląska – Zagłębie i Śląsk 2:1. Trzy z czterech goli dla zespołu w tych meczach zdobył Tomas Pekhart.

Trzy pojedynki zespołów w poprzednim sezonie zakończyły się zwycięstwami Pogoni. Bez względu na to, że “Portowcy” dwa razy grali na wyjeździe. Czy drużyna Kosty Runjaicia przedłuży swoją dobrą serię z mistrzami Polski?

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa kursy

Zdaniem bukmacherów, mecz powinien zakończyć się zwycięstwem gości. Kurs na zwycięstwo Legionistów wynosi 2.10, natomiast “Portowców” 3.50. Tymczasem kurs na remis oceniono na 3.45

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa typy

Stawiając kupon na ten mecz, można się sugerować zdarzeniami z przeszłości. Po pierwsze, Legia już dawno nie wygrała z Pogonią. Z drugiej strony, w dobrej dyspozycji strzeleckiej jest Tomas Pekhart, który jest obecnie najlepszym strzelcem ekstraklasy.

Pogoń – Legia | Typ: Pogoń wygra lub remis @1.75 STS

Pogoń – Legia | Typ: Tomas Pekhart strzeli gola @2.25 STS