Levante – Celta Vigo. Typy, kursy (26.10.2020)
26.10.2020

Był mecz na szczycie i El Clasico, więc kolejkę zamknie mecz na dole. Levante i Celta Vigo jak na razie nie rozpieszczają swoich kibiców wynikami, więc dzisiaj mają okazje odbić się od dna i pozostawić na nim swojego najbliższego rywala.

Levante – Celta Vigo zapowiedź (poniedziałek, 21:00)

Jedni i drudzy w strefie spadkowej po słabym początku. Trzeba jednak przyznać, że ekipa z Walencji miała naprawdę trudnych rywali, wszak za nimi starcia z Sevillą, Realem Madryt, a także z drużynami, które może nie są w najwyższych formach – Athletic i Valencia – to jednak mowa o dużych firmach. Jedyny mecz z drużyną na swoim poziomie, to wygrana z Osasuną.

Celta tez już zagrała z Atletico czy Barceloną, więc tam porażki można zrozumieć. Jednak trudno wytłumaczyć straty punktów z takimi przeciwnikami jak Eibar, Valladolid czy Osasuna. Galisyjczycy ledwie się utrzymali w ubiegłym sezonie i jak widać – mimo mocnej kadry – nie wyciągnęli wniosków.

U jednych i drugich szwankuje skuteczność, a gole w zasadzie zapewniają gwiazdy zespołu. Jose Luis Morales po stronie Levante i Iago Aspas po stronie Celty Vigo.

Levante – Celta Vigo kursy bukmacherskie

Kursy na to spotkanie są bardzo wyrównane, ale delikatnym faworytem są gospodarze. Kurs na Levante wynosi 2,55, podczas gdy współczynnik na gości to 2,95. Najwięcej możemy zyskać stawiając na remis po kursie 3,35.

Levante – Celta Vigo typy

Levante – Celta Vigo | Typ: Iago Aspas strzeli @ 2,42 TOTALbet

Levante – Celta Vigo | Typ: Jose Luis Morales strzeli @ 3,05 TOTALbet