Brighton – West Bromwich Albion. Typy, kursy (26.10.2020)
26.10.2020

Przedostatnim spotkaniem szóstej kolejki Premier League będzie starcie Brighton z West Bromwich Albion. Obie ekipy na pewno liczyły na lepsze rezultaty na samym początku tego sezonu i dzisiaj na pewno każda z tych drużyn chce solidnie zapunktować. Bukmacherzy stawiają mimo wszystko na gospodarzy i nie jest to raczej ogromne zaskoczenie. Każdy inny wynik niż wygrana Brighton będzie zaskoczeniem. Mimo wszystko szykuje nam się ciekawe starcie.

Brighton – West Bromwich Albion zapowiedź (poniedziałek, 18:30)

Gospodarze dzisiejszego spotkania mają prawo być niezadowoleni ze swoich wyników na samym początku sezonu. Tym bardziej te rezultaty są kiepskie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że gospodarze grają naprawdę dobrze i z reguły są w stanie grać na poziomie swoich rywali, a nawet i lepiej. W tym momencie gracze Brighton potrzebują po prostu skuteczności i wygrane same przyjdą z biegiem czasu. Dzisiejsze starcie jest na pewno bardzo dobrą okazją do zdobycia przez gospodarzy po raz drugi w tym sezonie trzech oczek w jednym meczu. Brak wygranej Brighton na pewno rozczaruje dzisiaj ich fanów, więc możemy spodziewać się maksymalnego zaangażowania ze strony gospodarzy.

Goście dzisiejszego starcia liczyli na pewno na trochę łatwiejszy start tego sezonu. Rzeczywistość okazała się jednak bardzo brutalna, bo zawodnicy West Bromwich Albion nie są w stanie grać na tak dobrym poziomie jak rok temu w Championship. Mimo wszystko po tych pierwszych kolejkach mamy trzy słabsze drużyny od gości dzisiejszego starcia i może być to pocieszające dla fanów West Bromwich Albion. Do utrzymania trzeba będzie na pewno zdecydowanie lepszej gry niż w ostatnich spotkaniach i goście dobrze o tym wiedzą. Dzisiejsze starcie będzie dobrą okazją do zapunktowania, ale Brighton to naprawdę mocna ekipa i ten wyjazdowy mecz na pewno nie będzie łatwy.

Brighton – West Bromwich Albion kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Brighton. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.70. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Brighton – West Bromwich Albion, to STS ma na to zdarzenie kurs 3.90. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 4.85.

Brighton – West Bromwich Albion nasze typy

Nie bez powodu bukmacherzy stawiają dzisiaj na gospodarzy. Gracze Brighton na pewno mają mniej punktów niż rzeczywiście zasługują i dzisiejszy mecz będzie dobrą okazją do wygrania drugiego starcia w tym sezonie. Goście są jedną z najsłabszych drużyn tego początku sezonu i nie zapowiada się na większą zmianę. Mimo wszystko wydaje mi się, że zawodnicy West Bromwich Albion będą chcieli powalczyć w tym meczu i na pewno nie będzie to łatwe spotkanie dla ekipy gospodarzy. Spodziewam się ciekawego starcia, w którym obie drużyny będą strzelały gole. Myślę, że ostatecznie trzy punkty zostaną na stadionie Brighton.

Brighton – West Bromwich Albion | Typ: Brighton @1.70 STS
Brighton – West Bromwich Albion | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.85 STS