Adrian Mierzejewski nie przestaje strzelać w Chinach

Adrian Mierzejewski zdobył swojego ósmego gola w obecnym sezonie Chinese Super League. Piłkarz otworzył wynik spotkania, aczkolwiek jego zespół ostatecznie przegrał z Henan Jianye.

Transfer do Kantonu

Adrian Mierzejewski wciąż zachwyca formą w Chinach. Piłkarz niedawno związał się (na zasadzie wypożyczenia) z trzecim klubem z tego kraju, Guangzhou R&F. To o tyle zaskakująca decyzja, gdyż 41-krotny reprezentant Polski był gwiazdorem Chongqingu, który obecnie gra w play-offach o mistrzostwo, natomiast nowy zespół walczy o utrzymanie.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Bohater meczu z Qingdao Huanghai

Były piłkarz Polonii Warszawa szybko zaaklimatyzował się w nowej drużynie. Piłkarz przyczynił się do zwycięstwa nad Qingdao Huanghai, zdobywając swojego premierowego gola w zespole oraz zaliczając asystę przy trafieniu Richairo Zivkovicia. Guangzhou R&F wówczas wygrał 2:1, natomiast Polak został bohaterem meczu.

Kolejne trafienie w lidze

Na kolejnego gola Mierzejewskiego kibice drużyny z Kantonu nie musieli długo czekać. We wtorkowym spotkaniu piłkarz otworzył wynik pojedynku z Henan Jianye. Ostatecznie jego zespół uległ jednak rywalom na własnym stadionie 1:2. Były reprezentant Polski spędził na boisku 69. minut, po czym zastąpił go Richairo Zivković.