AC Milan – Sparta Praga. Typy, kursy (29.10.2020) 

AC Milan w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Europy zagra ze Spartą Praga. Czy spotkanie zakończy się nudną wygraną faworytów?

AC Milan – Sparta Praga zapowiedź

Podopieczni Stefano Pioliego dobrze rozpoczęli zarówno sezon ligowy, jak i przygodę z Ligą Europy. W Serie A “Rossoneri” znajdują się obecnie na fotelu lidera, do tej pory nie przegrywając żadnego spotkania. Tymczasem w fazie grupowej europejskich rozgrywek drużyna z Mediolanu pokonała na wyjeździe Celtic 3:1.

Tymczasem Sparta również jest liderem swojej ligi, w dodatku do tej pory nie tracąc punktów. Mniej pozytywnie zespół może jednak patrzeć na trudną grupę Ligi Europy. Tym bardziej, że ostatnio prażanie przegrali z Lille aż 1:4.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Jeszcze nigdy w historii drużyna ze stolicy Czech nie pokonała mediolańczyków. Co więcej, nigdy nie wywiozła z meczów wyjazdowych z “Rossonerimi” choćby punktu. Teraz będzie tak samo?

AC Milan – Sparta Praga kursy

Wyraźnym faworytem bukmacherów w tym starciu są “Rossoneri”. Kurs na trzy punkty mediolańczyków wynosi 1.32, natomiast ich rywali aż 9.22. Z kolei szanse na remis ustalono na kurs 5.75.

AC Milan – Sparta Praga typy

Faworyt tego spotkania powinien więcej niż raz znaleźć drogę do bramki rywala, w dodatku w obu połowach. Może Zlatan Ibrahimović pokona bramkarza przynajmniej dwukrotnie?

Milan – Sparta | Typ: Milan strzeli w obu połowach @1.78 Totolotek

Milan – Sparta | Typ: Zlatan Ibrahimović strzeli dwa gole @3.00 Totolotek