Arsenal F.C. – Dundalk F.C. Typy, kursy (29.10.2020)

Arsenal F.C. zagra na The Emirates Stadium z irlandzkim Dundalk. Czy faworyci rozgromią europejskiego kopciuszka?

Arsenal F.C. – Dundalk F.C. zapowiedź

Po sześciu kolejkach Premier League “Kanonierzy” zajmują jedenaste miejsce, z dziewięcioma punktami na koncie. W ostatnich dwóch spotkaniach podopieczni Mikela Artety przegrali – najpierw na wyjeździe z Manchesterem City 0:1, a następnie takim samym wynikiem u siebie z Leicester. Z kolei w Lidze Europy londyńczycy wywalczyli trzy punkty w meczu z Rapidem Wiedeń po wymęczonym zwycięstwie 2:1.

Tymczasem piłkarze Dundalk w ostatniej kolejce europejskich rozgrywek byli przez moment bliscy sensacji. Irlandzki zespół przez pewien czas prowadził 1:0 z norweskim Molde, aczkolwiek ostatecznie przegrał 1:2. W lidze drużyna radzi sobie przyzwoicie, ale nie zachwycająco. Po 16. kolejce mistrzowie kraju zajmują trzecie miejsce, tracąc jednak do lidera – Shamrock Rovers aż 13 punktów.

Nie jest niespodzianką, że do tej pory zespoły nie miały okazji zmierzyć się w bezpośrednim pojedynku. Wydaje się jednak, że gospodarze są wyraźnym faworytem i nawet strata przez nich gola będzie równoznaczna z wpadką.

Arsenal F.C. – Dundalk F.C. kursy

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, kto wygra to spotkanie. Kurs na zwycięstwo “The Gunners” ustalono na tylko 1.07, natomiast na triumf gości aż na 30.00! Również remis wydaje się być nieprawdopodobnym rezultatem (kurs 12.25).

Arsenal F.C. – Dundalk F.C. typy

Wydaje się, że w tym spotkaniu gospodarze powinni sobie przypomnieć, jak się strzela większą liczbę goli. To wskazuje również na to, że “Kanonierzy” wygrają nie tylko cały mecz, ale również każdą z jego połów.

Arsenal – Dundalk | Typ: Arsenal powyżej 3.5 goli @2.05 STS

Arsenal – Dundalk | Typ: Arsenal wygra obie połowy @1.67 STS