Sławomir Peszko ambasadorem producenta alkomatów
29.10.2020

Sławomir Peszko walczy o bezpieczeństwo na polskich drogach? Piłkarz został ambasadorem firmy, zajmującej się m.in. produkcją alkomatów.

Wciąż o nim głośno

Sławomir Peszko to piłkarz, który od początku roku znajduje się na piłkarskich peryferiach, aczkolwiek wciąż nie pozwala o sobie zapomnieć. Co chwilę pojawiają się informacje o jego występach w Wieczystej Kraków w lidze okręgowej. Poza tym były reprezentant Polski jest dość aktywny w mediach społecznościowych.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

“Nigdy nie wsiadłbym pod wpływem alkoholu za kółko “

Xblitz postanowił zaangażować piłkarza do swojej kampanii. Firma zajmuje się m.in. produkcją alkomatów, ale również kamer i lusterek samochodów. Sławomir Peszko jej ambasadorem, m.in. poprzez promowanie działań na celu zwiększenia bezpieczeństwa na drodze.

Wiecie że lubię dobrą zabawę ale mam w niej pewne granice! Nigdy nie wsiadłbym pod wpływem alkoholu za kółko – napisał piłkarz Wieczystej Kraków w poście na profilu na Instagramie.

Trzeba przyznać, że wykorzystanie do takiej kampanii piłkarz, o którym niektórzy mówią “pół-człowiek, pół-litra” to niezły chwyt marketingowy.