KSZO Ostrowiec – Górnik Zabrze. Typy, kursy (30.10.2020)

KSZO Ostrowiec w 1/16 finału Pucharu Polski podejmie u siebie Górnika Zabrze. Czy gospodarze zatrzymają kolejnego ekstraklasowicza?

KSZO Ostrowiec – Górnik Zabrze zapowiedź

Drużyna gospodarzy wciąż jest w świadomości wielu polskich kibiców, chociaż minęło już prawie 20 lat od jej ostatnich występów w ekstraklasie. Obecnie zespół występuje w Grupie IV trzeciej ligi, w której po 15. kolejce zajmuje dziesiąte miejsce. Uwagę jednak zwraca fakt, iż w poprzedniej fazie Pucharu Polski drużyna wyeliminowała Wisłę Kraków, wygrywając 2:1.

Tymczasem zabrzanie po serii trzech ligowych meczów bez zwycięstwa w ubiegłym tygodniu się przełamali. Podopieczni Marcina Brosza pokonali na wyjeździe Wartę Poznań 1:0. Z kolei w Pucharze Polski Górnik wyeliminował Jagiellonię Białystok po zwycięstwie 3:1.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Ostatni raz drużyny zmierzyły się ze sobą w sezonie 2009/2010. W Zabrzu wygrał Górnik 3:1, natomiast w Ostrowcu Świętokrzyskim górą było KSZO (2:1). Jak będzie tym razem?

KSZO Ostrowiec – Górnik Zabrze kursy

Według bukmacherów, faworyci nie powinni zawieść. Kurs na awans zabrzan w 90 minutach wynosi 1.22, natomiast ich rywali aż 11.00. Z kolei kurs na remis oceniono na 6.20.

KSZO Ostrowiec – Górnik Zabrze typy

Zespół gości w ostatnim czasie nie błyszczy skutecznością. Wydaje się jednak, że Górnik powinien tutaj nie tylko wygrać mecz, ale także każdą z połów. Może zabrzanie podobnie jak w meczach z Legią, Jagiellonią czy Lechią zdobędą trzy gole, a może i więcej?

KSZO – Górnik | Typ: Górnik strzeli powyżej 2.5 goli @1.80 BETFAN

KSZO – Górnik | Typ: Górnik wygra obie połowy @2.32 BETFAN