Unia Janikowo – ŁKS Łódź. Typy, kursy (31.10.2020)

Unia Janikowo w 1/16 finału Pucharu Polski ma przed sobą trudne zadanie. Trzecioligowy zespół zmierzy się bowiem z liderem I ligi, ŁKS-em Łódź.

Unia Janikowo – ŁKS Łódź zapowiedź

Drużyna gospodarzy jak na razie spisuje się przeciętnie w Grupie II trzeciej ligi. Janikowianie po trzynastu kolejkach znajdują się na dziewiątej pozycji, gromadząc 20 punktów. W 1/32 finału Pucharu Polski zespół sprawił sensację, pokonując pierwszoligowe Zagłębie Sosnowiec 1:0.

Tymczasem podopieczni Wojciecha Stawowego mogą uznać początek sezonu za bardzo dobry. Łódzki Klub Sportowy po ośmiu meczach ma na koncie 22 punkty i znajduje się na fotelu lidera. Za to w Pucharze Polski zespół wyeliminował w poprzedniej fazie Śląsk Wrocław, wygrywając w rzutach karnych.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Zespoły po raz ostatni miały okazję się ze sobą zmierzyć 15 lat temu. Wówczas po dogrywce było 1:1, a konkurs rzutów karnych wygrali łodzianie. Czy tym razem szybciej dojdzie do rozstrzygnięcia?

Unia Janikowo – ŁKS Łódź kursy

Wyraźnym faworytem tego starcia według bukmacherów jest drużyna gości. Kurs na zwycięstwo łodzian wynosi tylko 1.21, natomiast ich rywali aż 10.50. Tymczasem kurs na remis oceniono na 6.70.

Unia Janikowo – ŁKS Łódź typy

Ofensywny popis zespołu Wojciecha Stawowego wydaje się tutaj bardzo prawdopodobnym scenariuszem. Łodzianie jednak rzadko zachowują czyste konto ze względu na nacisk na grę z przodu. Bez wątpienia bramka gospodarzy z wyżej notowanym rywalem byłaby dla nich pozytywnym bodźcem.

Unia – ŁKS | Typ: ŁKS strzeli trzy gole lub więcej @1.60 BETFAN

Unia – ŁKS | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.69 BETFAN