Sandecja Nowy Sącz odwołała prezesa. Kolejne zmiany wkrótce?

Sandecja Nowy Sącz podjęła decyzję o odwołaniu dotychczasowego prezesa. Paweł Cieślicki miał pełnić funkcję od 1 listopada.

Zmiany na początku września

O zmianach w Sandecji mówi się już od dłuższego czasu. Na początku września klub poinformował, że ze stanowiska prezesa został odwołany Artur Kapelko. Jego obowiązki wówczas tymczasowo przejął Arkadiusz Aleksander.

Przez ostatnie tygodnie wydawało się, że przyszłość stanowiska prezesa klubu jest jasna. Mimo różnych sprzecznych doniesień, od początku listopada funkcję miał pełnić Paweł Cieślicki, który niegdyś był dyrektorem sportowym Sandecji.

Paweł Cieślicki jednak nie będzie prezesem klubu

Ostatecznie Paweł Cieślicki został nowym prezesem klubu. Jak jednak widać, nie spędził zbyt długo na stanowisku. W poniedziałek Sandecja Nowy Sącz poinformowała o jego odwołaniu.

Rada Nadzorcza dnia 19 października zwróciła się do Pana Pawła Cieślickiego o przedstawienie planu i sposobu finansowania wydatków klubu. W związku z brakiem odzewu na prośbę, Rada Nadzorcza podjęła decyzję o odwołaniu – można przeczytać w oficjalnym komunikacie na stronie internetowej klubu.

Co dalej z Sandecją? Na razie od strony sportowej nie wygląda to obiecująco. Zespół w tej chwili zajmuje ostatnie miejsce w 1. Lidze z jednym punktem na koncie.