Arka Gdynia – Korona Kielce. Typy, kursy (4.11.2020)

Arka Gdynia zmierzy się we wtorkowy wieczór z Koroną Kielce. Czy podopieczni Ireneusza Mamrota udowodnią, dlaczego są stawiani w roli faworytów przed tym meczem?

Arka Gdynia – Korona Kielce zapowiedź

Gdynianie w ostatnim czasie nie błyszczą na boisku. Po udanym początku sezonu 1. Ligi do zespołu Ireneusza Mamrota zawitała zadyszka, czego dowodem jest brak zwycięstwa w pięciu ostatnich meczach. Tym samym Arkowcy obecnie znajdują się na szóstym miejscu w lidze, gromadząc 15 punktów. W 1/32 Pucharu Polski zespół wyeliminował Górnika Polkowice, wygrywając 5:0.

Również podopieczni Macieja Bartoszka nie mogą mówić w ostatnim czasie o dobrej dyspozycji. W sześciu ostatnich meczach w lidze kielczanie wygrali tylko raz, co więcej tylko w dwóch meczach zdobywając bramki. Zespół na razie jest rozczarowaniem sezonu – zajmuje dopiero 12. miejsce w 1. Lidze, z dziewięcioma punktami na koncie. W Pucharze Polski zespół wyeliminował w poprzedniej fazie KKS Kalisz, wygrywając 3:0.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Od czterech spotkań kielczanie nie mogą się przełamać w spotkaniach przeciwko gdynianom. Czy we wtorkowym starciu Pucharu Polski górą będzie zespół Ireneusza Mamrota?

Arka Gdynia – Korona Kielce kursy

Zdaniem bukmacherów, lepszym zespołem są gospodarze. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.74, natomiast ich rywali 4.40. Z kolei kurs na remis oceniono na 3.75.

Arka Gdynia – Korona Kielce typy

Wydaje się, że to gdynianie powinni zameldować się w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Co więcej, nieskuteczni w ostatnim czasie kielczanie mogą nawet nie wpłynąć na wynik spotkania.

Arka – Korona | Typ: Arka wygra @1.74 BETFAN

Arka – Korona | Typ: Korona nie strzeli gola @2.45 BETFAN