Basaksehir Stambuł – Manchester United. Typy, kursy (4.11.2020)

Basaksehir Stambuł w trzeciej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów zagra u siebie z Manchesterem United. Czy “Czerwone Diabły” wygrają trzeci mecz z rzędu w rozgrywkach?

Basaksehir Stambuł – Manchester United zapowiedź

Początek sezonu dla mistrzów Turcji nie był zbyt udany, zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i Champions League. Ostatnio zespół jednak się przełamał – wygrał trzy kolejne mecze ligowe – z Trabzonsporem, Antalyasporem i Konyasporem. Z kolei w Lidze Mistrzów Turcy wciąż nie zdobyli swoich pierwszych punktów w historii udziału w rozgrywkach. Zarówno Lipsk, jak i PSG pokonali tę drużynę wynikiem 2:0.

Z kolei podopieczni Ole Gunnara Solskjaera mogą być bardziej zadowoleni z dyspozycji w pucharach niż w Premier League. W Lidze Mistrzów zespół zajmuje pierwsze miejsce w grupie – po wyjazdowym zwycięstwie z PSG 2:1 i u siebie z Lipskiem 5:0. Tymczasem w lidze “Czerwone Diabły” zajmują dopiero 15. miejsce, z siedmioma punktami na koncie.

Nigdy wcześniej zespoły nie miały okazji się ze sobą zmierzyć. Basaksehir na papierze powinien być rywalem łatwym do pokonania dla drużyny z Manchesteru. Turcja bywa jednak nieprzyjemnym terenem – czy przekonają się o tym Marcus Rashford i spółka?

Basaksehir Stambuł – Manchester United kursy

Według bukmacherów, powinno się zakończyć łatwym zwycięstwem “Czerwonych Diabłów”. Kurs na to zdarzenie wynosi tylko 1.42, natomiast na triumf gości aż 7.40. Również kurs na remis jest dość wysoki (4.75).

Basaksehir Stambuł – Manchester United typy

Manchester United czasami ma problemy na wyjeździe z zespołami teoretycznie słabszymi w europejskich pucharach. Dlatego można się spodziewać, że drużyna ze Stambułu w środę zdobędzie swojego pierwszego gola w Lidze Mistrzów. “Czerwone Diabły” też powinny jednak zdobyć przynajmniej gola. Może znowu do bramki trafi Marcus Rashford?

Basaksehir – Man Utd | Typ: Obie drużyny strzelą gola @2.05 STS

Basaksehir – Man Utd | Typ: Marcus Rashford strzeli gola @2.25 STS