Diego Maradona już przeszedł operację krwiaka mózgu

04.11.2020

Diego Maradona niedawno trafił do szpitala, aby przejść operację krwiaka mózgu. Argentyńczyk jest już po zabiegu, który przeszedł pomyślnie.

Powrót na ławkę trenerską

Diego Maradona od ponad roku pełni funkcję trenera argentyńskiej Gimnasii La Plata. Były gwiazdor Napoli do tej pory poprowadził zespół w 21 meczach. Ostatnio drużyna wróciła do gry po siedmiomiesięcznej przerwie, pokonując w Pucharze Ligi CA Partonato 3:0.

Pilna operacja

W najbliższych meczach Gimnasia będzie musiała sobie jednak radzić bez Boskiego Diego. Z początkowych informacji wynikało, że Argentyńczyk trafił na leczenie z powodu depresji, powód jest jednak inny. Jak poinformował Tancredi Palmeri, legenda argentyńskiej piłki trafiła do szpitala. Diego Maradona musi pilnie przejść operację krwiaka mózgu.

Jak poinformował portal “Goal.com”, Maradona jest już po zabiegu. Operacja się udała i przebiegła bez komplikacji, co potwierdził osobisty lekarz legendy futbolu. W najbliższym czasie Argentyńczyk pozostanie jednak na obserwacji i nie będzie mógł poprowadzić Gimnasii w najbliższych meczach.