Mario Balotelli trenuje z czwartoligowym zespołem

Mario Balotelli wrócił do piłkarskich treningów. Były piłkarz m.in. Milanu i Liverpoolu obecnie uczestniczy w zajęciach czwartoligowego włoskiego zespołu, Franciacorta.

Burzliwe pożegnanie z Brescią

Mario Balotelli w poprzednim sezonie występował w Brescii. Zanotował tam kilka udanych występów, aczkolwiek nie uratował swojej drużyny przed spadkiem z Serie A. 36-krotny reprezentant Włoch rozegrał w zespole łącznie 19 meczów, zdobywając pięć goli.

Od początku lipca Mario Balotelli pozostaje bez klubu. Piłkarz rozstał się z Brescią w kontrowersyjnych okolicznościach, odmawiając treningów po wznowieniu ligowych rozgrywek. W związku z tym klub rozwiązał kontrakt z ekscentrycznym Włochem.

Odnajdzie szczęście w czwartej lidze?

Balotelli wciąż nie znalazł nowego miejsca piłkarskich występów. W trakcie letniego okna włoscy dziennikarze łączyli go z tureckimi drużynami, jednak ostatecznie nie doszło do konkretów.

30-latek w ostatnim czasie wrócił jednak do treningów. Piłkarz nadrabia zaległości w zespole występującym w Serie D, Franciacorta. Na razie nie wiadomo, czy Balotelli podejmie stałą współpracę z klubem. Jedno jest pewne – ten krok to ogromny zjazd w wykonaniu włoskiego napastnika.