Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Górnik Łęczna. Typy, kursy (7.11.2020)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w sobotnim meczu 1. Ligi podejmie u siebie Górnika Łęczna. Czy gospodarze zrobią krok w kierunku awansu do ekstraklasy?

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Górnik Łęczna zapowiedź

Gospodarze po dziewięciu ligowych meczach znajdują się na fotelu lidera, z 24 punktami na koncie. Do tej pory niecieczanie wygrali osiem razy i zanotowali tylko jedną porażkę. Ostatnio kontynuują serię czterech zwycięstw z rzędu w lidze, choć po drodze przegrali w Pucharze Polski z Rakowem 0:2.

Tymczasem beniaminek z województwa lubelskiego jest jedną z rewelacji sezonu. Podopieczni Kamila Kieresia nie przegrali do tej pory żadnego ligowego meczu. Po ośmiu spotkaniach zespół znajduje się na trzeciej pozycji, gromadząc 20 punktów.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Ostatni raz drużyny spotkały się w oficjalnym meczu w ekstraklasie, w sezonie 2016/2017. W Niecieczy gospodarze wygrali 2:1, natomiast w Łęcznej Górnik wygrał aż 3:0. Jak się zakończy najbliższe starcie drużyn?

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Górnik Łęczna kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest drużyna gospodarzy. Kurs na zwycięstwo “Słoni” oceniono na 1.58, natomiast ich rywali na 5.80. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.80.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Górnik Łęczna typy

Gospodarze są ostatnio w dobrej dyspozycji strzeleckiej i za każdym razem od meczu z Arką zdobywali w każdym ligowym spotkaniu przynajmniej dwa gole. Goście jednak też się w dobrej formie, dlatego powinni również skierować piłkę do bramki.

Bruk-Bet – Łęczna | Typ: Bruk-Bet powyżej 1.5 goli @1.78 BETFAN

Bruk-Bet – Łęczna | Typ: Obie drużyny strzelą gola @2.10 BETFAN