GKS Tychy – Puszcza Niepołomice. Typy, kursy (8.11.2020)

GKS Tychy w niedzielnym meczu 1. Ligi podejmie u siebie Puszczę Niepołomice. Czy gospodarze zanotują kolejny mecz z rzędu bez porażki?

GKS Tychy – Puszcza Niepołomice zapowiedź

W tej chwili sytuacja tyszan w rozgrywkach ligowych jest naprawdę dobra. Zespół gospodarzy po dziesięciu meczach znajduje się na piątym meczu, gromadząc 18 punktów. Poza tym podopieczni Artura Derbina nie przegrali żadnego z trzech ostatnich meczów. GKS najpierw pokonał Chrobrego 4:0, następnie Jastrzębie 3:1, a ostatnio zremisował z Radomiakiem 2:2.

Z kolei niepołomiczanie aktualnie są na 11. miejscu w 1. Lidze, z 11 punktami na koncie. Należy jednak zwrócić uwagę, że drużyna gości ma w zanadrzu jeszcze dwa zaległe spotkania. Ostatnie mecze układały im się dość zmiennie. Z Miedzią na wyjeździe zremisowali 1:1, z Radomiakiem na wyjeździe przegrali 0:2, natomiast Jastrzębie pokonali 2:0 na ich terenie.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W poprzednim sezonie dwukrotnie lepsza okazała się Puszcza. Podopieczni Tomasza Tułacza najpierw wygrali u siebie 2:1, a następnie na wyjeździe 1:0. Czy w kolejnych rozgrywkach przedłużą swoją serię przeciwko tym rywalom?

GKS Tychy – Puszcza Niepołomice kursy

Według bukmacherów szanse w tym starciu są dość wyrównane. Minimalnie niższy kurs jest na zwycięstwo gospodarzy – wynosi 2.42, natomiast na triumf gości 2.83. Tymczasem kurs na remis oceniono na 3.30.

GKS Tychy – Puszcza Niepołomice typy

Tyszanie w ostatnich meczach mieli problemy w obronie, dlatego można się spodziewać, że ich rywale znajdą drogę do bramki. Trafienia GKS-u oczywiście też nie można wykluczyć. Czy to sprawi, że w meczu padnie więcej niż dwie bramki?

Tychy – Puszcza | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.96 Totolotek

Tychy – Puszcza | Typ: Obie drużyny strzelą @1.76 Totolotek