Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia. Typy, kursy (8.11.2020)

Sandecja Nowy Sącz w niedzielne popołudnie zmierzy się u siebie z Arką Gdynia. Czy podopieczni Ireneusza Mamrota przedłużą serię meczów bez zwycięstwa ostatniego zespołu w tabeli?

Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia zapowiedź

Drużyna gospodarzy notuje wręcz katastrofalny początek sezonu. Podopieczni Piotra Mandrysza po dziewięciu meczach znajdują się na ostatnim miejscu, z jednym punktem na koncie. Co więcej, są jedynym zespołem, który jeszcze nie wygrał ani jednego meczu od startu rozgrywek. Co więcej, zdobyli do tej pory najmniej bramek w lidze (pięć) i stracili ich najwięcej (21).

Tymczasem spadkowiczom z ekstraklasy po dobrym początku sezonu przydarzyła się zadyszka. W dziewięciu spotkaniach Arka zgromadziła 15 punktów i obecnie zajmuje siódme miejsce. Podopieczni Ireneusza Mamrota nie wygrali zresztą żadnego z pięciu ostatnich ligowych spotkań. Może triumf nad Koroną Kielce w Pucharze Polski 2:0 będzie dla nich pozytywnym impulsem?

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni zespoły mierzyły się w ekstraklasie, w sezonie 2017/2018. Najpierw w Nowym Sączu doszło do bezbramkowego remisu, potem w Gdyni gospodarze wygrali 5:0, a przed zakończeniem rozgrywek Sandecja pokonała u siebie rywali 3:1. Czy tym razem Arkowcy udowodnią, dlaczego są faworytami tego spotkania?

Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia kursy

Bukmacherzy widzą zdecydowanego faworyta w zespole gości. Kurs na trzy punkty Arkowców wynosi 1.68, natomiast ich rywali 4.81. Z kolei kurs na remis oceniono na 3.75.

Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia typy

Inny wynik niż zwycięstwo gości będzie tutaj ogromnym zaskoczeniem. Może podopieczni Ireneusza Mamrota przełamią się na tyle z niżej notowanym rywalem, że zdobędą bramki w obu połowach?

Sandecja – Arka | Typ: Arka wygra @1.68 Totolotek

Sandecja – Arka | Typ: Arka strzeli gola w obu połowach @2.66 Totolotek