Bayer Leverkusen – Borussia Mönchengladbach. Kursy, typy (8.11.2020)

Bayer Leverkusen w niedzielnym spotkaniu Bundesligi zmierzy się z Borussią Mönchengladbach. Kto będzie górą w tym pojedynku?

Bayer Leverkusen – Borussia Mönchengladbach zapowiedź

Drużyna gospodarzy ma ostatnio dobry czas. Dowodem na to jest fakt, iż “Aptekarze” od początku rozgrywek nie przegrali jeszcze ani jednego ligowego meczu. Dzięki temu zajmują piąte miejsce w lidze, z 12 punktami na koncie. Poza tym w znakomitej dyspozycji jest ostatnio Lucas Alario, który w ostatnim miesiącu zdobył sześć goli.

Z kolei Borussia również radzi sobie ostatnio całkiem dobrze. Od czasu porażki z BVB 0:3 zespół Marco Rose nie przegrał ani jednego meczu. W lidze znajdują się na szóstej pozycji, gromadząc 11 punktów. Warto też dodać, że drużyna jest liderem swojej grupy w Lidze Mistrzów.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W poprzednim sezonie dwukrotnie lepsi okazali się goście. W Leverkusen Borussia wygrała 2:1, natomiast w Mönchengladbach zakończyło się triumfem Bayeru 3:1. Należy również dodać, że w dwóch wcześniejszych spotkaniach też wygrywała drużyna gości. Czy tym razem będzie podobnie i Borussia zgarnie komplet punktów?

Bayer Leverkusen – Borussia Mönchengladbach kursy

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.35, natomiast kurs na trzy punkty ich rywali oceniono na 2.91, a na remis na 3.70.

Bayer Leverkusen – Borussia Mönchengladbach typy

“Aptekarze” są w ostatnim czasie gwarancją ligowej skuteczności, a ich rywali nie powinni być im dłużni. Dlatego typ na liczbę co najmniej trzech bramek w meczu jest uzasadniony. Może przynajmniej jednego z goli zdobędzie znajdujący się w dobrej formie Lucas Alario?

Bayer – Borussia | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.59 Totolotek

Bayer – Borussia | Typ: Lucas Alario strzeli gola @2.60 Totolotek