Belgia – Szwajcaria. Typy, kursy (11.11.2020)
11.11.2020

W ramach spotkania towarzyskiego, kadra Belgii zmierzy się w Leuven ze Szwajcarią. Ostatni mecz obu reprezentacji zakończył się wysoką wygraną Szwajcarów. 

Belgia – Szwajcaria zapowiedź (środa, 20:45)

W listopadzie większość reprezentacji rozegra łącznie trzy potyczki. Belgia prócz rywalizacji ze Szwajcarią, zagra w Lidze Narodów z Anglią oraz Danią. Piłkarze Roberto Martineza aktualnie plasują się na pierwszym miejscu w grupie z dorobkiem dziewięciu punktów po czterech spotkaniach. Belgia zanotowała tylko jedną porażkę – z Anglią na Wembley.

Zdecydowanie gorzej w Lidze Narodów radzą sobie Szwajcarzy, którzy walczą z Hiszpanią, Niemcami oraz Ukrainą. Po czterech potyczkach Szwajcaria ma na swoim koncie tylko dwa punkty i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ze stratą czterech oczek do trzeciej Ukrainy. Jeśli na koniec rozgrywek Szwajcarzy nie poprawią swojej pozycji, to kadra spadnie do Ligi B.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Tak jak wspomnieliśmy, ostatni mecz Belgii ze Szwajcarią zakończył się niespodziewanym zwycięstwem tej drugiej ekipy. Szwajcaria w ramach ubiegłej edycji Ligi Narodów wygrała 5:2. Świetny mecz rozegrał wtedy Haris Seferovic, który zaliczył hat-tricka.

Belgia – Szwajcaria kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Belgia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.88. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.65. Triumf Szwajcarów bukmacherzy ocenili na kurs 4.10.

Belgia – Szwajcaria typy

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż jest to mecz towarzyski. Mimo wszystko typujemy wygraną Belgii z możliwym golem strzelonym przez Szwajcarię.

Belgia – Szwajcaria | Typ: Belgia wygra mecz 1.88 @ Betclic 

Belgia – Szwajcaria | Typ: Belgia wygra mecz i obie drużyny strzelą gola 3.65 @ Betclic