Portugalia – Andora. Typy, kursy (11.11.2020)

Portugalia w środowym pojedynku podejmie u siebie Andorę. Czy spotkanie, zgodnie z oczekiwaniami, zakończy się pogromem?

Portugalia – Andora zapowiedź

Podopieczni Fernando Santosa w tym roku jeszcze nie przegrali ani jednego meczu. Co więcej, ich zwycięska passa trwa od meczu z Ukrainą w październiku, gdy Portugalczycy przegrali 1:2. Warto dodać, że w październiku drużyna zremisowała 0:0 z Hiszpanią i Francją, a następnie pokonała Szwecję 3:0. Nawet mimo tego, że w ostatnich dwóch spotkaniach z powodu koronawirusa nie mógł zagrać Cristiano Ronaldo.

Tymczasem Andora od zawsze jest uważana za europejskiego outsidera. Dlatego nie dziwi fakt, że zespół od ośmiu meczów nie wygrał. Trzeba jednak zauważyć, że zespół potrafił zagrać kilka dobrych meczów w defensywie, aczkolwiek na wyżej notowanego rywala nie powinno wystarczyć.

Po raz ostatni drużyny się spotkały na boisku w 2017 roku. Wówczas Portugalczycy wygrali 2:0 po golach Cristiano Ronaldo i Andre Silvy. Co więcej, do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Jak będzie tym razem?

Portugalia – Andora kursy

Drużyna gości raczej nie będzie mieć czego szukać w tym pojedynku zdaniem bukmacherów. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.01, natomiast ich rywali aż 65.00. Tymczasem kurs na remis oceniono na 15.50.

Portugalia – Andora typy

Podopieczni Fernando Santosa powinni wyraźnie wygrać to spotkanie. Więcej goli powinno paść jednak już po przerwie.

Portugalia – Andora | Typ: Poniżej 2.5 goli w pierwszej połowie @1.45 STS

Portugalia – Andora | Typ: Więcej goli w drugiej połowie @1.80 STS