Polska – Ukraina. Typy, kursy (11.11.2020)

11.11.2020
Ostatnia aktualizacja 12 listopada, 2020 o 12:29

Po miesiącu przerwy do grania wracają reprezentacje. Będziemy świadkami nie tylko spotkań w Lidze Narodów, ale również meczów towarzyskich. Reprezentacja Polski podejmie dzisiaj u siebie kadrę Ukrainy i na pewno to starcie zapowiada się naprawdę ciekawie. Ostatnie wyniki naszej reprezentacji były naprawdę dobre i zobaczymy czy podopieczni Jerzego Brzęczka będą w stanie pokonać dzisiaj naszych wschodnich sąsiadów. Goście również mają coś do udowodnienia, więc możemy spodziewać się dobrego meczu.

Polska – Ukraina zapowiedź (środa, 20:45)

Gospodarze dzisiejszego spotkania mają prawo być zadowoleni ze swoich rezultatów w poprzednim okienku reprezentacyjnym. Reprezentanci Polski wygrali u siebie z Bośnią oraz zremisowali na własnym obiekcie z Włochami. Te wyniki pozwoliły naszej kadrze na wskoczenie na pierwszą pozycję w swojej grupie w Lidze Narodów na dwie kolejki przed końcem. Po spotkaniu z Ukrainą przyjdzie czas na dwa ostatnie mecze w tych rozgrywkach i zobaczymy czy Polacy wystąpią w finałowym turnieju gdzie zmierzą się cztery najlepsze ekipy w Lidze Narodów. Dzisiejsze spotkanie na pewno pozwoli selekcjonerowi na wypróbowanie innego ustawienia oraz graczy, którzy do tej pory nie grali w pierwszym składzie. Zobaczymy jak poradzą sobie mniej doświadczeni zawodnicy.

Goście dzisiejszego starcia również nie mogą narzekać na swoje ostatnie wyniki.  Choć reprezentanci Ukrainy przegrali na własnym obiekcie z Niemcami to kilka dni później rozprawili się z Hiszpanią. Był to ogromny sukces naszych wschodnich sąsiadów, którzy odskoczyli Szwajcarom na cztery punkty na dwie kolejki przed końcem. Utrzymanie w Lidze Narodów jest już bardzo realne, a dodatkowo goście dzisiejszego starcia będą mogli walczyć nawet o wygranie swojej grupy. Nie będzie to jednak łatwe i raczej Ukraińcy zadowolą się trzecią pozycją. Dzisiaj na pewno goście przetestują różne ustawienia przed decydującymi spotkaniami w Lidze Narodów.

Polska – Ukraina kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Polska. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.20. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Polska – Ukraina, to STS ma na to zdarzenie kurs 3.35. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 2.95.

Polska – Ukraina nasze typy

Dzisiejsze spotkanie zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Obie drużyny notują niezłe rezultaty w swoich grupach w Lidze Narodów. Choć będzie to mecz towarzyski to ten mecz powinien stać na przyzwoitym poziomie, bo reprezentacje te w ostatnim czasie grają bardzo solidnie i na pewno selekcjonerzy chcieliby, żeby ten trend się podtrzymał. Spodziewamy się dzisiaj wyrównanego starcia, które ostatecznie zakończy się wygraną reprezentacji Polski.

Polska – Ukraina | Typ: Polska wygra @2.20 STS
Polska – Ukraina | Typ: Poniżej 2,5 gola @1.60 STS