Real Saragossa – Real Oviedo. Typy, kursy (13.11.2020)

Real Saragossa w czwartkowy wieczór podejmie u siebie Real Oviedo. Czy gospodarze wyjdą z kryzysu, który trwa już siedem spotkań?

Real Saragossa – Real Oviedo zapowiedź

Wydawało się, że drużyna z Aragonii będzie jednym z głównych kandydatów do awansu do LaLigi w tym sezonie. W poprzednim sezonie zespół zajął trzecie miejsce w Segunda Division, jednak ostatecznie przegrał w barażach. Początek obecnych rozgrywek nie jest dla nich jednak zbyt udany. Zespół z dziesięcioma punktami w 10 meczach zajmuje 18. miejsce, tuż nad strefą spadkową. Należy dodać, że drużyna nie wygrała od siedmiu meczów.

W podobnej sytuacji jest drużyna gości. Zespół z Oviedo ma na koncie trzy punkty więcej od rywali i znajdują się na 16. lokacie w lidze. W ostatnim czasie podopieczni Jose Angela Zigandy wygrali jednak dwa spotkania – 2:1 na wyjeździe z Las Palmas i 4:0 u siebie z Castellonem.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Ostatnie starcie zespołów miało miejsce w lipcu w Saragossie, aczkolwiek zakończyło się zwycięstwem 4:2 gości, z kolei w Oviedo było 2:2. Czy tym razem również zobaczymy dużo goli?

Real Saragossa – Real Oviedo kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest drużyna gości. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 2.58, natomiast zespołu prowadzonego przez Rubena Baraję 3.05. Tymczasem kurs na remis oceniono na 2.83.

Real Saragossa – Real Oviedo typy

Ostatnie starcia drużyn pokazują, że powinno paść tutaj więcej niż dwie bramki. W lepszej dyspozycji jest jednak ostatnio zespół gości, który zdecydowanie częściej otwiera wynik meczu.

Saragossa – Oviedo | Typ: Oviedo strzeli pierwszego gola @1.99 BETFAN

Saragossa – Oviedo | Typ: Powyżej 2.5 goli @2.55 BETFAN