GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź. Typy, kursy (14.11.2020)

GKS Jastrzębie w meczu pierwszej ligi zagra u siebie z ŁKS-em. Czy lider rozgrywek da się zatrzymać w tym pojedynku?

GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź zapowiedź

Gospodarze tydzień temu sprawili dużą niespodziankę. Podopieczni Pawła Ściebury pokonali na wyjeździe Odrę Opole 2:0. Dzięki tej wygranej drużyna odskoczyła od ostatniej Sandecji i z czterema punktami zajmuje 17. miejsce w lidze. Nie udało jej się jednak poprawić zdobyczy punktowej w meczu z Górnikiem Łęczna (1:2).

Tymczasem łodzianie aktualnie znajdują się na fotelu lidera. Zespół Wojciecha Stawowego po 10 meczach ma na koncie 28 punktów i ani jednej porażki. Co więcej, w trzech ostatnich ligowych meczach drużyna nie straciła gola.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni zespoły zmierzyły się ze sobą w 1. Lidze w sezonie 2018/2019. Wówczas dwukrotnie zakończyło się zwycięstwem łodzian 2:0. Czy tym razem czeka nas powtórka z rozrywki?

GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź kursy

Wyraźnym faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest drużyna gości. Kurs na zwycięstwo łodzian wynosi tylko 1.38, natomiast ich rywali aż 8.66. Z kolei kurs na remis ustalono na 4.35.

GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź typy

Ostatnie spotkania stawiają Łódzki Klub Sportowy w roli faworytów. Warto zwrócić tutaj uwagę na czyste konto drużyny w trzech meczach z rzędu, a także że często zdobywają gole w obu połowach.

Jastrzębie – ŁKS | Typ: Jastrzębie nie strzeli gola @1.75 Totolotek

Jastrzębie – ŁKS | Typ: ŁKS strzeli gola w obu połowach @2.18 Totolotek