Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz. Typy, kursy (14.11.2020)

Korona Kielce w sobotni wieczór zagra u siebie z Sandecją. Czy goście pod wodzą nowego trenera postarają się o przełamanie fatalnej serii?

Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz zapowiedź

Po spadku z ekstraklasy podopieczni Macieja Bartoszka nie błyszczą. Kielczanie zajmują po dziesięciu meczach dopiero 12. miejsce, z 12 punktami. Od początku rozgrywek drużyna zanotowała tylko trzy zwycięstwa, co raczej nie jest zadowalającym bilansem.

Tymczasem drużyna gości jest aktualnie czerwoną latarnią 1. ligi. Zespół od początku sezonu nie wygrał ani jednego meczu i zdobył tylko jeden punkt, dzięki remisowi z GKS-em Bełchatów. Ostatnio w pierwszym zespole doszło do poważnej zmiany – na stanowisku trenera Piotra Mandrysza zastąpił Dariusz Dudek. Może będziemy świadkami “efektu nowej miotły”?

Zespoły ostatni raz miały okazję się zmierzyć w bezpośrednim pojedynku w sezonie 2017/2018, gdy grały w ekstraklasie. Kielczanie wówczas wygrali u siebie 1:0, natomiast mecz wyjazdowy zakończył się remisem 3:3. Jak będzie tym razem?

Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz kursy

Faworytem bukmacherów w tym meczu jest zespół gospodarzy. Kurs na trzy punkty kielczan wynosi 1.75, natomiast ich rywali 4.55. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.85.

Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz typy

Mecz powinien się zakończyć wyraźnym zwycięstwem kielczan. Zespół gości udowodnił jednak w tym sezonie, że mimo słabszej postawy, potrafi zaskoczyć w pierwszej połowie.

Korona – Sandecja | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.75 STS

Korona – Sandecja | Typ: Sandecja strzeli ponad 0.5 goli w pierwszej połowie @2.55 STS