Miedź Legnica – Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Typy, kursy (15.11.2020)
15.11.2020

W ramach 12. kolejki Fortuna 1 Ligi, Miedź Legnica zagra na własnym obiekcie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Goście mają na swoim koncie imponującą serię zwycięstw. Czy Miedź przerwie dobrą passę rywali? 

Miedź Legnica – Bruk-Bet Termalica Nieciecza zapowiedź (niedziela, 12:40)

Ostatnie tygodnie w wykonaniu Miedzi nie są najlepsze. Wystarczy powiedzieć, że zespół z Legnicy nie wygrał żadnego z pięciu spotkań, notując cztery remis oraz jedną porażkę. Efekt jest taki, że po jedenastu rozegranych meczach, Miedź Legnica z dorobkiem czternastu punktów zajmuje jedenastce miejsce w lidze i traci cztery oczka do szóstej Arki Gdynia.

Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja Bruk-Betu. Ekipa z Niecieczy jest wiceliderem rozgrywek i traci do ŁKS-u cztery punkty. Co istotne, Bruk-Bet rozegrał o jedno spotkanie mniej od łódzkiego klubu. Wysoka pozycja zespołu w tabeli jest efektem bardzo dobrej gry. Bruk-Bet po porażce z Arką zanotował serię pięciu zwycięstw w lidze. Przegrany mecz z gdyńskim klubem jest jedynym spotkaniem, w którym Bruk-Bet stracił w ogóle punkty. Poza tą potyczką, drużyna ma na swoim koncie dziewięć zwycięstw.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Ostatni raz Miedź rywalizowała z Bruk-Betem w czerwcu tego roku. W Legnicy zwyciężyli goście, a jedynego gola w spotkaniu zdobył nieobecny już w zespole Gutkovskis.

Miedź Legnica – Bruk-Bet Termalica Nieciecza kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Bruk-Bet. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.28. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.30. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.25.

Miedź Legnica – Bruk-Bet Termalica Nieciecza typy

Bez wątpienia Bruk-Bet powalczy o dziesiąte zwycięstwo w tym sezonie. Mając na uwadze formę Miedzi, zespół z Niecieczy ma spore szanse, by sięgnąć po kolejną wygraną. Typujemy zwycięstwo gości.

Miedź Legnica – Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Typ: Bruk-Bet wygra mecz 2.28 @ Betclic 

Miedź Legnica – Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Typ: Bruk-Bet wygra i powyżej 1.5 bramki 2.85 @ Betclic