Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec. Typy, kursy (18.11.2020)

Arka Gdynia w środowym meczu zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. Czy po zaskakującej porażce z Bełchatowem gospodarze wrócą na zwycięską ścieżkę?

Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec zapowiedź

Podopieczni Ireneusza Mamrota w dobrym stylu rozpoczęli sezon, aczkolwiek ostatnio grają w kratkę. W poprzedniej kolejce gdynianie sensacyjnie przegrali u siebie z Bełchatowem 1:2. Aktualnie Arkowcy zajmują szóste miejsce w 1. Lidze i do dwóch pierwszych pozycji tracą już 12 punktów.

Tymczasem w Sosnowcu ostatnio doszło do zmian na stanowisku trenera. Krzysztofa Dębka zastąpił Kazimierz Moskal, który już miał okazję już poprowadzić zespół w meczu ligowym z Radomiakiem. Debiut nowego szkoleniowca zakończył się bezbramkowym remisem. Obecnie Zagłębie znajduje się na 15. pozycji, z ośmioma punktami w 11 meczach.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni drużyny miały okazję zmierzyć się w ekstraklasie. Wówczas Arka wygrała u siebie 2:0 po golach Macieja Jankowskiego i Luki Zarandii. Może tym razem były piłkarz Ruchu i Wisły znowu znajdzie drogę do bramki?

Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec kursy

Faworytem bukmacherów w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy. Kurs na triumf Arkowców wynosi 1.77, natomiast ich rywali 4.74. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.40.

Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec typy

Gospodarze powinni znaleźć drogę do bramki, aczkolwiek nie powinni zdobyć więcej niż dwa gole. W całym meczu raczej jednak nie padną więcej niż trzy trafienia.

Arka – Zagłębie | Typ: Arka strzeli 1 do 2 goli @1.53 Totolotek

Arka – Zagłębie | Typ: 2 do 3 goli w meczu @2.02 Totolotek