Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław. Typy, kursy (20.11.2020)

Lechia Gdańsk w pierwszym meczu kolejki ekstraklasy zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Czy podopieczni Piotra Stokowca zbliżą się do czołówki?

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław zapowiedź

Drużyna Piotra Stokowca w ostatnim czasie grała w kratkę. Lechiści w trzech ostatnich meczach zanotowali zwycięstwo, remis i porażkę. W tej chwili gdańszczanie znajdują się na siódmym miejscu w lidze z 13 punktami na koncie.

Tymczasem podopieczni Vitezslava Lavicki zgromadzili do tej pory jeden punkt więcej niż ich rywale i są na piątej pozycji. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że wrocławianie rozegrali jeden mecz mniej. Trzeba dodać, że drużyna ostatnio radzi sobie przeciętnie – wygrała tylko jeden z poprzednich czterech meczów.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W pięciu ostatnich pojedynkach drużyn wrocławianie nie wygrali ani razu. Dwukrotnie zakończyło się zwycięstwem gdańszczan, a trzy razy doszło do podziału punktów. Jak będzie tym razem?

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław kursy

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 2.25, natomiast na triumf gości 3.23. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.50.

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław typy

Obie drużyny nie słyną ze skuteczności, ale ich poprzednie starcia obfitowały w bramki. Dlatego tym razem można się spodziewać podobnego obrotu wydarzeń. Może Flavio Paixao znajdzie drogę do bramki w pojedynku ze swoim byłym klubem?

Lechia – Śląsk | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.80 Totolotek

Lechia – Śląsk | Typ: Flavio Paixao strzeli gola @2.00 Totolotek