Juventus F.C. – Cagliari Calcio. Typy, kursy (21.11.2020)

Juventus F.C. w sobotnim meczu Serie A podejmie u siebie Cagliari. Czy gospodarze w tej kolejce zbliżą się do pozycji lidera?

Juventus F.C. – Cagliari Calcio zapowiedź

Podopieczni Andrei Pirlo na początku sezonu spisują się nieco poniżej oczekiwań. “Stara Dama” po siedmiu kolejkach znajduje się na piątym miejscu, gromadząc do tej pory 13 punktów. Wydawało się, że turyńczycy wrócili na zwycięską ścieżkę po powrocie Cristiano Ronaldo, aczkolwiek ostatnio zremisowali w Rzymie z Lazio 1:1.

Tymczasem zespół z Sardynii po siedmiu meczach zajmuje 11 miejsce, z dziesięcioma punktami na koncie. Po słabym początku sezonu, przyszła jednak seria trzech zwycięstw z rzędu, którą zatrzymała porażka 2:3 z Bologną. Ostatnio jednak podopieczni Eusebio Di Francesco ponownie wygrali, pokonując u siebie 2:0 Sampdorię.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Poprzedni mecz zakończył się zwycięstwem Cagliari na własnym stadionie 2:0. Należy jednak dodać, że zespół wygrał ostatni raz w Turynie jeszcze w 2009 roku. Dlatego też trudno się spodziewać tutaj innego rezultatu niż zwycięstwa “Starej Damy”.

Juventus F.C. – Cagliari Calcio kursy

Wyraźnym faworytem bukmacherów w tym starciu są podopieczni Andrei Pirlo. Szanse na zwycięstwo “Starej Damy” oceniono na kurs 1.26, natomiast ich rywali na 10.82. Z kolei kurs na remis wynosi 6.10.

Juventus F.C. – Cagliari Calcio typy

Wciąż w dobrej dyspozycji strzeleckiej jest Alvaro Morata. O ile sędzia uzna, że Hiszpan był na spalonym, co ostatnio zdarza się często, raczej powinien tutaj wpłynąć na losy meczu. Gospodarze są tutaj faworytami, aczkolwiek już dawno nie utrzymali czystego konta, na co trzeba zwrócić uwagę.

Juventus – Cagliari | Typ: Alvaro Morata strzeli gola @1.70 Totolotek

Juventus – Cagliari | Typ: Obie drużyny strzelą @1.79 Totolotek