Zagłębie Lubin – Stal Mielec. Typy, kursy (21.11.2020)

Zagłębie Lubin w spotkaniu 11. kolejki PKO Ekstraklasy zagra u siebie ze Stalą Mielec. Czy podopieczni Martina Seveli zbliżą się do czołówki?

Zagłębie Lubin – Stal Mielec zapowiedź

Z powodu zakażeń koronawirusem oraz reprezentacyjnej przerwy, Zagłębie Lubin nie rozegrało żadnego meczu od 29 dni. Wcześniej “Miedziowi” dobrze rozpoczęli sezon, aczkolwiek w dwóch poprzednich meczach tracili punkty. Najpierw przegrali 1:2 z Legią na wyjeździe, a następnie zremisowali u siebie z Lechią 1:1.

Tymczasem mielczanie przed przerwą na mecze międzynarodowe mieli koszmarną passę. Drużyna przegrała cztery mecze z rzędu, w związku z czym Dariusz Skrzypczak pożegnał się z funkcją trenera Stali. Jego miejsce zajął znany dobrze miłośnikom ekstraklasy Leszek Ojrzyński.

Zespoły nie miały jeszcze okazji zagrać ze sobą w oficjalnym meczu w… XXI wieku. Czy gospodarze po przerwie wrócą na zwycięską ścieżkę, a może u gości zadziała efekt nowej miotły?

Zagłębie Lubin – Stal Mielec kursy

Zdaniem bukmacherów, pojedynek powinien się zakończyć trzema punktami gospodarzy. Kurs na triumf “Miedziowych” wynosi 1.67, natomiast ich rywali aż 5.20. Z kolei szanse na remis określono na kurs 3.85.

Zagłębie Lubin – Stal Mielec typy

Gospodarze w czterech spotkaniach przed długą przerwą zdobywali gole w pierwszej połowie, dlatego w sobotę można również tego oczekiwać. Może znowu kluczem do jednej z bramek “Miedziowych” będą stałe fragmenty gry? Gol Lorenco Simicia z rzutu rożnego jest tutaj realnym scenariuszem.

Zagłębie – Stal | Typ: Zagłębie strzeli gola w pierwszej połowie @1.65 STS

Zagłębie – Stal | Typ: Lorenco Simić strzeli gola @10.00 STS